Gdańskie Kolokwia Psychologiczne: warsztat Kapitana Profesora Ole Boe "Combat Mindset, the theory and practice of how to learn to cope with stress"

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na warsztat pod tytułem „Combat Mindset, the theory and practice of how to learn to cope with stress” Pana Kapitana Profesora Ole Boe w dniu 09.05.2024 r. o godzinie 11.00-12.00 w Sali C 109.

Profesor Ole Boe jest emerytowanym kapitanem Norweskich Sił Zbrojnych, aktualnie zajmuje się psychologią pracy w służbach mundurowych. Prof. Boe jest pierwszym pracownikiem naukowym w Norwegii, który uzyskał tytuł profesora zwyczajnego w zakresie dowodzenia wojskowego. W swoim dorobku naukowym ma ponad 200 publikacji. Prof. Boe przez wiele lat służył jako oficer operacyjny w norweskiej wojskowej jednostce specjalnej, zajmującej się ochroną VIP-ów, ratowaniem zakładników i szkoleniem w zakresie walki w zwarciu. Ukończył Norweski Sztab Obrony i Kolegium Dowodzenia w 2007 roku, służył w kilku międzynarodowych operacjach na całym świecie, od Konga po Kambodżę, a także służył jako instruktor w kilku jednostkach sił specjalnych i jednostkach policji specjalnej w wielu krajach.

Załącznik
Załącznik Rozmiar
plakat 136.09 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 8. Maj 2024 - 08:59; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: środa, 8. Maj 2024 - 09:27; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch