Międzynarodowe, 5-dniowe sympozjum dotyczące funkcjonowania mózgu w normie i patologii - specjalna oferta dla pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego

Dzięki współpracy Uniwersytetu Gdańskiego i Luria Neuroscience Institute (LNI) powstała specjalna oferta dla pracowników i studentów Uniwersytetu Gdańskiego, zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat relacji mózg-zachowanie, zarówno w aspekcie naukowym, jak i praktyki terapeutycznej.

LNI organizuje 5-dniowe sympozjum na temat "Executive Functions and Dysfunction in Brain Health and Brain Disorders. Frontal Lobes, Distributed Networks, and the Whole Brain". Sympozjum odbędzie się 19-23 sierpnia 2024 roku w Kostaryce. Poprowadzi je Prof. Elkhonon Goldberg, Ph.D., ABPP., uczeń Alaksandra Łurii, neuronaukowiec i neuropsycholog kliniczny, autor cenionych, bestsellerowych książek z zakresu funkcjonowania mózgu, wydanych w 24 językach.

OFERTA DLA PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

Pracownicy i studenci UG, którzy zdecydują się na udział w sympozjum, mogą skorzystać z 15% zniżki na hasło „GDANSK”. Studenci za udział w sympozjum mogą uzyskać 1 punkt ECTS.

Szczegółowe informacje przedstawiamy poniżej. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Sprawdź szczegółowe informacje i program

 

Grafika ze strony promującehj sympozjum z nałożonym logo Goldberg Mind Symposia i University of Gdansk

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 4. Kwiecień 2024 - 14:38; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Kwiecień 2024 - 14:52; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz