Weryfikaton - zwycięstwo Wiktorii Kot i Julii Panicz w konkursie dla studentów i dziennikarzy

Nasza studentka Wiktoria Kot absolwentka Julia Panicz wraz ze swoją drużyną zdobyły pierwsze miejsce w konkursie fact-checkingowym Weryfikaton oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. złotych. Wydarzenie było organizowane przez Stowarzyszenie Demagog oraz Google News Initiative w dniach 23-24 marca br. w Warszawie. W trakcie wydarzenia studenci i dziennikarze weryfikowali wypowiedzi samorządowców. Ich analizy ukazały się na stronie Stowarzyszenia Demagog. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Baner Weryfikatonu

Data publikacji: środa, 27. Marzec 2024 - 20:18; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: środa, 27. Marzec 2024 - 20:24; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak