Międzywydziałowe Koło Naukowe Neptun TV zostało wybrane do Konkursu Czerwona Róża w kategorii "Najlepsze koło naukowe"

Eliminacje do konkursu Czerwona Róża zakończone. Międzywydziałowe Koło Naukowe Neptun TV zostało wybrane w kategorii - najlepsze koło naukowe. Serdecznie gratulujemy i już teraz życzymy powodzenia w finale!

Na czym polega konkurs? Jak można przeczytać na stronie czerwonaroza.org.pl: "statuetka Czerwonej Róży trafia do rąk wybitnych i najbardziej wyróżniających się studentów i kół naukowych Trójmiasta. Kandydatów do nagrody zgłaszają bezpośrednio władze pomorskich uczelni, wskazując po jednym kandydacie w każdej kategorii. By wygrać, trzeba mieć talent, być zdolnym i pracowitym. W konkursie liczy się wysoka średnia, aktywność społeczna i pozanaukowa".

Data publikacji: piątek, 22. Marzec 2024 - 23:24; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: piątek, 22. Marzec 2024 - 23:32; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak