Gdańskie Kolokwia Psychologiczne: wykład płk. dr. Samira Rawata "Teachers and leaders too: learninig and holistic development in conductive academic environments"

Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na wykład pana pułkownika dra Samira Rawata pod tytułem "Teachers and leaders too: learninig and holistic development in conductive academic environments" w dniu 29.02.2024 r. o godzinie 9.45-11.15 w auli S 211.

Prelegentem będzie Pułkownik dr Samir Rawat.  Pułkownik Rawat to weteran wojenny, cieszący się międzynarodowym uznaniem jako psycholog wojskowy, specjalizujący się w nurcie poznawczo-behawioralnym. Doktor Rawat zajmuje się doradztwem grupowym i indywidualnym. W trakcie 25-letniej praktyki szkolił wielu przywódców wojskowych, oficerów Sił Zbrojnych, rekrutów oraz policjantów. Jako pierwszy psycholog w Indiach został doradcą Akademii Obrony Narodowej (NDA). Jest autorem monografii pt. "Military Psychology: International Perspectives". Jego zainteresowania i kierunki badań obejmują psychologię przywództwa, zarządzanie stresem, rozwój osobisty i zawodowy, wzmacnianie umiejętności interpersonalnych, pracę w zespole oraz radzenie sobie z traumą.

Załącznik Rozmiar
Plakat 115.22 KB

Data publikacji: czwartek, 22. luty 2024 - 09:49; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 22. luty 2024 - 11:44; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz