ODWOŁANY warsztat z zakresu asertywnej komunikacji 19 stycznia

Szanowni Państwo,

informujemy, ze warsztaty z zakresu asertywnej komunikacji zaplanowane na 19 stycznia są odwołane z powodu choroby prowadzącej.

Powiadomimy o nowym terminie warsztatów, które planujemy zorganizować w drugiej połowie lutego 2024.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli akademickich i doktorantów na bezpłatny warsztat pt.
„Komunikacja bez przemocy dla nauczycieli akademickich i doktorantów. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?”

Warsztat odbędzie się 19 stycznia 2024 (piątek), godz. 10.00-13.00, na Wydziale Nauk Społecznych UG, ul. Jana Bażyńskiego 4, kampus w Gdańsku Oliwie, sala C213-C214.

Czas trwania – 3 godziny.

Głównym celem warsztatu jest zwiększenie kompetencji nauczycieli akademickich i doktorantów w zakresie budowania asertywnej komunikacji oraz radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi w pracy ze studentami, prowadzeniu dyskusji i w czasie zawodowych kontaktów.

Warsztat poprowadzi doświadczona trenerka i ekspertka w zakresie komunikacji i rozwoju zawodowego: dr Dorota Godlewska-Werner z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Warsztat jest bezpłatny, realizowany w ramach projektu: SUMED - Sustainable multidimensional media contents.

Zapisy do 18 stycznia br., email: beata.derkacz@ug.edu.pl

Program w załączniku.

Do zobaczenia!

Data publikacji: wtorek, 9. Styczeń 2024 - 14:45; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Styczeń 2024 - 10:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz