Spotkanie dot. wyjazdów w ramach programu Erasmus+ (18.01.2024 r.)

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającą się rekrutacją na wyjazdy w ramach programu Erasmus + serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące oferowanych mobilności na kierunku Psychologia w ramach programu Erasmus+.

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia o godzinie 11:00 w sali C111/112 na WNS.

Na spotkaniu opowiemy m.in. o:

• rodzajach wyjazdów w ramach programu (wyjazdy na studia, praktyki, a także krótkie formy np. szkolenia),
  • procedurze wyjazdowej,
  • a także wymaganiach i przygotowaniu do rekrutacji.

Spotkanie jest kierowane do wszystkich studentów, przy czym pragniemy zaznaczyć, że wyjazdy na studia są możliwe na 4 i 5 roku w przypadku Psychologii. Zatem do przystąpienia do tegorocznej rekrutacji na wyjazdy w celu studiowania zapraszamy studentów 3 i 4 roku.

Na spotkaniu będziemy gościć Dyrekcję Instytutu Psychologii oraz przedstawicieli Biura Współpracy Międzynarodowej (Sekcja Obsługi Programu Erasmus+), którzy wraz z nami postarają się odpowiedzieć na dodatkowe pytania, które pojawiają się podczas spotkania.

Serdecznie zapraszamy,

Koordynatorki programu Erasmus+ w Instytucie Psychologii UG

Data publikacji: wtorek, 9. Styczeń 2024 - 10:15; osoba wprowadzająca: Monika Wielgórska Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Styczeń 2024 - 10:16; osoba wprowadzająca: Monika Wielgórska