Pożegnanie prof. Grażyny Poraj

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tym, że dnia 16 listopada 2023 roku zmarła

Profesor Grażyna Poraj

Pani Profesor była emerytowanym profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Łódzkiego, Prodziekanem Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego w latach 2012-2016 oraz kierownikiem Zakładu Psychologii Rozwoju Człowieka Instytutu Psychologii w latach 2011-2020.

Pani Profesor była stałym Gościem konferencji „Psychologia w służbie rodziny” organizowanych w naszym Instytucie od 2009 roku jako kontynuacja pierwszego z cyklu wydarzenia, które odbyło się na Uniwersytecie Łódzkim. W trakcie spotkań zawsze chętnie dzieliła się wiedzą i doświadczeniem z obszaru psychologii wychowania i kształcenia. Byliśmy z Panią Profesor związani także osobiście.

Rodzinie, Bliskim i społeczności Uniwersytetu Łódzkiego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Społeczność akademicka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: czwartek, 23. Listopad 2023 - 14:34; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Listopad 2023 - 14:35; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz