Ja - czyli kto? Refleksje na temat tożsamości. XIV Konferencja z cyklu: Teoria i praktyka terapeutyczna 1 grudnia 2023

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić, iż 1 grudnia 2023 r. odbędzie się XIV Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa z cyklu: Teoria i praktyka terapeutyczna pt.: "Ja - czyli kto? Refleksje na temat tożsamości".

Tematyka tegorocznej konferencji obejmować będzie zagadnienia związane z kształtowaniem się tożsamości u dzieci, młodzieży oraz młodych dorosłych. Poruszone zostaną kwestie wpływu czynników środowiskowych, jak i rozwojowych na budowanie poczucia siebie u młodych osób. Ponadto chcemy też poddać refleksji zjawiska wspierające bądź zakłócające ten proces. Wydarzenie adresowane jest do specjalistów: psychologów, pedagogów, psychoterapeutów i lekarzy.

Więcej szczegółów na stronie konferencji.

Źródło grafiki

Data publikacji: czwartek, 23. Listopad 2023 - 12:41; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Listopad 2023 - 12:43; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz