Zawód neuropsycholog. Spotkanie z mgr Agnieszką Muchą (Basałygo) 4 grudnia

Szukasz swojej drogi zawodowej? Chciałbyś wiedzieć jakie kroki podjąć jeszcze w trakcie studiów, by przerodziło się to w ścieżkę kariery zaraz po studiach? Zastanawiasz się jak wygląda praca neuropsychologa? Do odpowiedzi na te pytania może przybliżyć Cię to spotkanie!

Zapraszamy 4 grudnia 2023r. (poniedziałek) do sali C111/112 o 17:30 na spotkanie z mgr Agnieszką Muchą (Basałygo).

Agnieszka jest neuropsycholożką w trakcie specjalizacji z Psychologii Klinicznej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, a także konsultantem merytorycznym Fundacji "Mózg na fali". Przez większość ścieżki zawodowej związana z pracą na oddziałach neurologicznych, gościnnie na oddziałach neurochirurgicznych, obecnie przeprowadza diagnozy zarówno neuropsychologiczne, jak i kliniczne w gabinetach poradnianych. Czując, że nie tylko wiedza z zakresu funkcjonowania mózgu jest ważna w kontakcie z drugim człowiekiem, ma również na swoim koncie ukończony I poziom Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz studia podyplomowe z obszaru Psychoonkologii Klinicznej.
Spotkanie jest kierowane przede wszystkim do studentów 1 i 2 roku.

 

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 23. Listopad 2023 - 11:13; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Listopad 2023 - 12:11; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz