Projekt SUMED Curriculum Design Workshop for educators: ‘How to embed green media content in curricula’ – podsumowanie i wnioski

Warsztaty pt. Curriculum Design Workshop for educators: ‘How to embed green media content in curricula’ w ramach projektu: SUMED - Sustainable multidimensional media education contents, odbyły się 5 czerwca 2023 roku w formule online. Organizatorem spotkania był partner projektu: Uniwersytet Gdański, a poprowadziła je dr Beata Czechowska-Derkacz z Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, kierowniczka projektu z ramienia UG.

Warsztaty trwały łącznie trzy i poł godziny i zostały podzielone na trzy części. Wstęp – omówienie projektu SUMED, prezentację złożonych przez partnerów celów i dotychczasowych rezultatów – przygotował dr Adam Jagiełło Rusiłowski reprezentujący lidera projektu: INNOCAMP. Pl.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a formuła online pozwoliła na ich międzynarodowy charakter. Uczestniczyło nich ponad dwadzieścia osób z czterech krajów: Malty, Turku, Hiszpanii i Polski. Byli to nauczyciele akademiccy oraz naukowcy z Uniwersytetu Gdańskiego (Polska), Turku University of Applied Sciences (Finland), Universitat Politecnics De Valencia, (Spain), University of Malta (Malta) a także osoby zainteresowane tematyką projektu SUMED.

POBIERZ PEŁNY TEKST

dr Beata Czechowska-Derkacz, kierowniczka projektu z ramienia Uniwersytetu Gdańskiego, Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UG

Załącznik Rozmiar
warszataty-curriculum-design-podsumowanie.pdf 283.07 KB