Pożegnanie prof. Barbary Harwas-Napierały

Pożegnanie

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tym, że dnia 26 października 2023 roku zmarła

Profesor Barbara Harwas-Napierała

Pani Profesor była profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, emerytowanym pracownikiem Wydziału Psychologii i Kognitywistyki UAM, wieloletnim Kierownikiem Zakładu Psychologii Rozwoju Człowieka i Badań nad Rodziną w Instytucie Psychologii UAM.

Z Instytutem Psychologii UG związana była osobiście i jako Gość cyklu konferencji „Psychologia w służbie rodziny”. Zawsze z ogromną życzliwością przyjmowała nasze zaproszenia.

Rodzinie, Bliskim i społeczności UAM składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Społeczność akademicka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: poniedziałek, 6. Listopad 2023 - 10:08; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 6. Listopad 2023 - 10:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz