2 i 3 listopada 2023r. - dniami wolnymi od zajęć

Na wniosek Parlamentu Studentów UG Rektor prof. dr hab. Piotr Stepnowski zdecydował o ogłoszeniu dni rektorskichwolnych od zajęć dydaktycznych w dniach 2 i 3 listopada 2023r.

Dni rektorskie wolne od zajęć w roku akademickim 2023/2024 | Aktualności - Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

W związku z powyższym w planach zajęć nastąpiła korekta terminów piątkowych zajęć dydaktycznych, tzn. zamiast 3 listopada zajęcia odbędą się w piątek 22 grudnia (który pierwotnie nie był uwzględniony w planach).

Zmianie uległy również terminy zajęć, które nie trwają cały semestr lub odbywają się w zblokowanej formie.

Data publikacji: wtorek, 24. Październik 2023 - 14:09; osoba wprowadzająca: Bożena Lewaniak-Tobis Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Październik 2023 - 14:11; osoba wprowadzająca: Bożena Lewaniak-Tobis