Zaproszenie na konferencję „Media w ekonomii – ekonomia w mediach (MEEM’ 2023)”

Do 3 listopada br. można zgłosić propozycje referatów w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Media w ekonomii – ekonomia w mediach (MEEM’ 2023)”, która odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2023 r. w Katowicach.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Wydział Informatyki i Komunikacji, Katedra Projektowaniai Analizy Komunikacji) wraz ze współorganizatorami: Uniwersytetem Gdańskim (Wydział Nauk Społecznych, Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) oraz sekcją „Język w mediach” Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej – proponują badaczom interdyscyplinarną dyskusję o relacjach świata ekonomii i mediów, wyzwaniach i ograniczeniach wynikających z tej współzależności.

Szczegółowe zagadnienia oraz informacje dotyczące rejestracji i potencjalnych miejsc publikacji artykułów znajdują się na stronie konferencji: https://mem.ue.katowice.pl

Data publikacji: poniedziałek, 23. Październik 2023 - 20:26; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: poniedziałek, 23. Październik 2023 - 20:27; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak