Rozwój edukacyjny a dobrostan ucznia, czyli o wyzwaniach współczesnej szkoły - konferencja 19 września

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowej konferencji organizowanej z okazji jubileuszu 10-lecia Akademii Dobrej Edukacji w Gdańsku i Warszawie, której tematem przewodnim będzie „Rozwój edukacyjny a dobrostan ucznia, czyli o wyzwaniach współczesnej szkoły”. To niezwykłe wydarzenie współorganizowane jest przez Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych UG (aula A208) w dniu 19 września.

Konferencja będzie doskonałą okazją m. in. do wysłuchania prelekcji specjalistów z zakresu dydaktyki, psychologii, pedagogiki czy organizacji szkół. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w panelu dyskusyjnym, w którym specjaliści, rodzice i uczniowie dyskutować będą na temat tego, czym w istocie jest „dobra szkoła”. Wśród tematów, które zostaną poruszone podczas dyskusji, pojawią się m.in. najnowsze trendy oraz innowacje w edukacji.

Zachęcamy do udziału!

 

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 5. Lipiec 2023 - 12:03; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 5. Lipiec 2023 - 12:06; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz