Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Wydział Informatyki i Komunikacji, Katedra Projektowania i Analizy Komunikacji) wraz ze współorganizatorami: Uniwersytetem Gdańskim (Wydział Nauk Społecznych, Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) oraz sekcją „Język w mediach” Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej – proponują badaczom interdyscyplinarną dyskusję o relacjach świata ekonomii i mediów, wyzwaniach i ograniczeniach wynikających z tej współzależności.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Media w ekonomii – ekonomia w mediach (MEEM’ 2023) odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2023 r. w Katowicach i już dziś serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

Szczegółowe zagadnienia oraz informacje dotyczące rejestracji i opłat znajdują się na stronie konferencji:

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 15 października 2023 r.

W imieniu organizatorów

prof. dr hab. Jerzy Gołuchowski

Data publikacji: poniedziałek, 26. Czerwiec 2023 - 14:15; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: poniedziałek, 26. Czerwiec 2023 - 14:17; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak