Zmarł ks. prof. Michał Drożdż

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. prof. Michała Drożdża. Długo można wymieniać przykłady współpracy Księdza Profesora z gdańskim środowiskiem medioznawczym, współpracy formalnej i instytucjonalnej, ale też indywidualnej, osobistej. Taką osobę określa się jednym słowem: Przyjaciel.

Dziękujemy Ci, Księże Profesorze za Twoje wsparcie, Twoje bezcenne rady i długie rozmowy (niektóre niestety niedokończone).

Uroczystości pożegnalne ks. prof. Michała Drożdża odbędą się we wtorek 20 czerwca o godz. 11 w Uniwersyteckiej Kolegiacie św. Anny w Krakowie.

Cześć Jego pamięci.

Społeczność Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: piątek, 16. Czerwiec 2023 - 23:56; osoba wprowadzająca: Paweł Kozielski Ostatnia zmiana: sobota, 17. Czerwiec 2023 - 16:29; osoba wprowadzająca: Paweł Kozielski