Wokół zmian w myśli społeczno-edukacyjnej - otwarte spotkanie naukowe 12 czerwca, godz. 17.00

Zapraszamy na otwarte spotkanie naukowe:

Wokół zmian w myśli społeczno-edukacyjnej

Termin: 12 czerwca 2023 roku (poniedziałek) 17.00-19.00
Miejsce: Wydział Nauk Społecznych UG, sala A210

W programie dyskusja wokół wystąpień doktorantów ze Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Wprowadzenie: prof. Maria Mendel

Wystąpienia:

• Paweł Druet - Od źródła zasobów do parku narodowego - zwrot w podejściu do przyrody na przykładzie Tatr.
  • Martyna Kostyra - Mieć czy być - zwrot w kulturze konsumpcji.
  • Dorota Brzezińska - Przestrzeń wsparcia czy przestrzeń wyparcia? Praktyka spacjalizacji w pokoju psychologa szkolnego.
  • Volha Pauliuts, Dagmara Kubiak - Między przedmiotem a podmiotem. Pedagogika medialna wobec zwrotu posthumanistycznego.
  • Emil Korzeniewski - Odwrót czy zwrot w kierunkurodzinnej pieczy zastępczej.

Serdecznie zapraszamy!

Załącznik Rozmiar
Plakat - seminarium 105.19 KB

Data publikacji: poniedziałek, 12. Czerwiec 2023 - 09:16; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 12. Czerwiec 2023 - 09:19; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz