Russian Strategic Culture and the Russian Federation’s Drive to Polycentrism – zaproszenie na wykład (01.06)

Instytut Politologii Wydziału Nauk Społecznych UG zaprasza na otwarty wykład z wybitnym amerykańskim politologiem, dr Davidem H. Sacko, profesorem nauk politycznych w United States Air Force Academy.

Davidm H. Sacko jest ekspertem z zakresu bezpieczeństwa narodowego i stosunków międzynarodowych. Jego zainteresowania badawcze obejmują wpływy gospodarcze Rosji, jej kulturę strategiczną, stosunki cywilno-wojskowe, a także sprawy bezpieczeństwa w Europie Środkowej.

Pełen biogram badacza w języku angielskim do pobrania poniżej.

Spotkanie (w języku angielskim) odbędzie się 1. czerwca 2023 r. o godzinie 11:30 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego – aula S208.

Załącznik Rozmiar
biogram 133.45 KB

Data publikacji: środa, 10. Maj 2023 - 14:28; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc Ostatnia zmiana: czwartek, 11. Maj 2023 - 09:58; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc