Warsztaty fotograficzne dla studentów - poprowadzi prof. Yoong Wah Alex Wong

9 maja, o godzinie 8.00 rozpoczniemy warsztaty fotograficzne dla studentów specjalności Fotografii Medialnej i Reklamowej, które poprowadzi prof. Yoong Wah Alex Wong z zaprzyjaźnionego Uniwersytetu Sabanci w Stambule (Turcja).

Prof. Alex Wong jest uznanym fotografem, animatorem wideo i grafikiem. Podróżował do 70 krajów, od 2005 roku był kuratorem 32 wystaw, a jego prace fotograficzne znajdują się w stałych zbiorach 13 szanowanych galerii na całym świecie. Warsztaty z jego udziałem potrwają do piątku włącznie. W środę i czwartek odbędą się zajęcia plenerowe, a w piątek o godz. 9.30 w studiu fotograficznym prof. Wong poprowadzi ostatni wykład.

Otrzymał znaczące i prestiżowe nagrody, takie jak Global Nikon Award, HIPA Award, International Photography Award (IPA), PX3 Photography Award, ND Photography Award, The Spider Photography Award, Head On International Photo Festival Award, China Photographers Association Award, Renaissance Prize Award, Bar-Tur Photo Award, World Photographic Arts Award, Worldwide Photography Gala Award oraz EPSON International Photographic Pano Award.

Wystawiał i prezentował swoje prace w różnych galeriach w Australii, Brazylii, Bułgarii, Kanadzie, Chinach, Czechach, Francji, Grecji, Węgrzech, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Łotwie, Malezji, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Polsce, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajwanie, Turcji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Data publikacji: wtorek, 9. Maj 2023 - 08:22; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Maj 2023 - 19:42; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak