MARIA GRZEGORZEWSKA W PORTRECIE - wernsaż wystawy 26 kwietnia 2023

Zapraszamy wykładowców i studentów Uniwersytetu Gdańskiego na wernisaż prac uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 17 w Gdyni. Prace - w różnych technikach - zostały przygotowane w związku z ogłoszeniem przez Sejm RP 2022 - rokiem Marii Grzegorzewskiej.

Wernisaż odbędzie się 26 kwietnia 2023 r. o godz. 10.00 w holu Wydziału Nauk Społecznych UG przy ul. Bażyńskiego 4 w Gdańsku.

Wystawa potrwa do 9 maja 2023. Będzie ona również okazją do uczczenia Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

W trakcie wystawy:
👉zaprezentowane będą pomoce dydaktyczne (karty pracy) wykorzystane na zajęciach edukacyjnych w trakcie obchodów Dni Pamięci Marii Grzegorzewskiej
👉będzie można zakupić prace uczniów, wykonane na zajęciach rękodzieła.
👉planowane są kulinaria 🙂

Wystawa została przygotowana we współpracy z Kołem Naukowym Studentów Pedagogiki Specjalnej "PORTA".
Załącznik Rozmiar
grzegorzewska-plakat-ug-1.pdf 24.01 MB

Data publikacji: wtorek, 25. Kwiecień 2023 - 14:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 25. Kwiecień 2023 - 14:27; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz