Spotkanie autorskie i promocja książki „Teologia Ewolucyjna. Założenia – problemy – hipotezy”

Instytut Filozofii UG serdecznie zaprasza na wykład promocyjny najnowszej książki prof. Wojciecha Grygiela i prof. Damiana Wąska pt. „Teologia Ewolucyjna. Założenia – problemy – hipotezy” wydawnictwa Copernicus Center Press.

Wykład odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych UG przy ul. Jana Bażyńskiego 4 (aula S208) w piątek 28 kwietnia, w godzinach 14.00-16.00.

Gościem spotkania będzie współautor książki: ks.prof.Wojciech P. Grygiel (Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie).
Załącznik Rozmiar
plakat-teologia-ewolucyjna.pdf 4.31 MB

Data publikacji: piątek, 21. Kwiecień 2023 - 12:40; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 21. Kwiecień 2023 - 12:54; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz