Konkurs piosenki obcojęzycznej - zgłoszenia do 7 kwietnia

YOU’RE SINGING MY LANGUAGE – Konkurs Piosenki Obcojęzycznej to wydarzenie skierowane do osób śpiewających – studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, którzy zdecydują się wykonać utwór w języku obcym.

Chcemy stworzyć swobodną przestrzeń do spotkania wokalistów, integracji międzyuczelnianej a także umożliwić studentom i doktorantom Uczelni Fahrenheita rozwój muzyczny i językowy.

Konkurs będzie się składał z III etapów!

I etap – poprosimy Was o nagranie piosenki w języku obcym i przesłanie nam jej do 07 kwietnia (za pośrednictwem formularza poniżej). Spośród przesłanych nagrań wybierzemy do 16 osób, które zakwalifikują się do II etapu.

II etap – 21 kwietnia (piątek) odbędą się otwarte przesłuchania na żywo w przyjaznej przestrzeni Index Klubokawiarni. Spośród wszystkich osób zostanie wybranych max 6 wokalistów, którzy przejdą do III etapu i będą przygotowywać się do finału z zespołem muzycznym (perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna, instrument klawiszowy).

III etap – 02 czerwca (piątek) odbędzie się finał konkursu, gdzie każdy z wokalistów wykona z zespołem na żywo dwa utwory.

Nagrodami – poza występami na żywo dla publiczności oraz pracą z muzykami nad wybranymi piosenkami będą m.in.:
– kurs językowy oraz profesjonalne nagranie piosenki w Studio, pod okiem doświadczonego realizatora.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie ACK Alternator.

 

Informacja przygotowana przez ACK Alternator.

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 31. Marzec 2023 - 14:33; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 31. Marzec 2023 - 14:46; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz