Kongres – Montessori Europe na Wydziale Nauk Społecznych UG - 29 września- 1 października 2023

Wyjątkowy kongres – Montessori Europe w tym roku (29.09 – 01.10) odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych UG!

Dr Jarosław Jendza jako członek zarządu tej międzynarodowej organizacji od dawna zabiegał o organizację jednego z najważniejszych na świecie spotkań sympatyków, praktyków i badaczy tej pedagogiki właśnie w naszym ośrodku naukowym. Około 350 osób z kilkudziesięciu krajów świata spotka się na naszym wydziale, żeby rozmawiać o solidarności, inkluzji i sprawiedliwości społecznej w kontekście edukacji. Pracownicy i pracownice naszego Instytutu, przy ogromnym wsparciu władz wydziału, będą aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu. Prof. Justyna Siemionow oraz Piotr Kowzan zgodzili się przyjąć rolę uczestników debaty panelowej, zaś Koło Naukowe „Dialog” będzie wspierać wydarzenie od strony logistycznej.

Data publikacji: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 13:48; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 13:52; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz