5. międzynarodowa konferencja Towarzystwa Filozofii i Teorii Edukacji Wyższej – PATHES

W dniach 13 – 15 czerwca na Wydziale Nauk Społecznych oraz w Europejskim Centrum Solidarności przy współpracy z Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu odbędzie się 5 międzynarodowa konferencja Towarzystwa Filozofii i Teorii Edukacji Wyższej – PATHES. Dzięki staraniom dr. Jarosława Jendzy, będącego jednocześnie kierownikiem tej konferencji z Instytutu Pedagogiki UG, oraz dr. hab. Piotra Zamojskiego, prof. AMW, to prestiżowe spotkanie gromadzące ok 70 – 90 badaczy i badaczek problematyki szkolnictwa wyższego (z ponad 40 krajów) zagości w murach naszego Instytutu i zapewne przyczyni się do budowania trwałych sieci międzynarodowej współpracy naukowej. Do zaszczytnego zadania wprowadzenia do konferencji zatytułowanej „Solidarity and University” w postaci wygłoszenia wykładu otwarcia organizatorzy zaprosili Pana Profesora Tomasza Szkudlarka z Instytutu Pedagogiki UG.

Strona konferencji

Data publikacji: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 13:00; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 13:03; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz