Konkurs o Nagrodę im. Profesora Ryszarda Więckowskiego (wokół pedagogiki wczesnej edukacji)

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania prac w ramach drugiej edycji Konkursu o Nagrodę im. Profesora Ryszarda Więckowskiego Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego.

Nagroda przyznawana będzie badaczom, którzy poprzez swoją działalność naukową, przyczyniają się do zainicjowania dyskusji o charakterze interdyscyplinarnym wokół pedagogiki wczesnej edukacji.

Szczegółowe informacje (tryba zgłaszania prac oraz dokumentacja z tym związana) w załączeniu.

Data publikacji: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 09:28; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 09:31; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz