Konkurs o Nagrodę im. dr. Pawła Stępki

Wkrótce upływa termin zgłoszeń do konkursu o Nagrodę im. dr. P. Stępki. Nagroda przyznawana jest przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji oraz Wydziały Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz  Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych za najlepszą rozprawę doktorską oraz wydawnictwo z dziedziny mediów elektronicznych.

Jak podaje KRRiT: "Ideą Nagrody ustanowionej w 2011 roku decyzją Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Rady Wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz  Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych jest promowanie wartościowych prac i ich autorów podejmujących w interesujący  sposób tematykę mediów elektronicznych, a także wyróżnianie zasługujących na to wydawnictw naukowych i popularnonaukowych z dziedziny mediów elektronicznych".

Zgłoszenia należy wysłać na adres poczty elektronicznej kapitula@krrit.gov.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa, prace doktorskie i publikacje na temat mediów elektronicznych. Termin zgłoszeń upływa 31 marca 2023 roku.

Załącznik
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 16. Marzec 2023 - 20:27; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak Ostatnia zmiana: czwartek, 16. Marzec 2023 - 20:28; osoba wprowadzająca: Adam Majchrzak