Medi@stery: zwycięzcy i zwyciężczynie IX edycji!

Z przyjemnością informujemy, że 14 marca 2023 roku Kapituła Konkursu Medi@stery wyłoniła grono Laureatów i Laureatek IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach – Medi@stery. Więcej informacji poniżej i na stronie konkursu.

I miejsce – Wojciech Kułaga

Od demotywatorów do wideo-memów na TikToku. Ewolucja memów internetowych

promotor: dr hab. Małgorzata Lisowska-Magdziarz, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński)

II miejsce – Wiktoria Nylec