Panel dyskusyjny i wykład online z cyklu „Wiedza” – Stowarzyszenie PRom

Logo prom
12 marca 2021 r. (piątek),  w godz. 13.00-15.00 odbędzie się pierwszy panel dyskusyjny oraz warsztat online z cyklu „Wiedza”, organizowany przez Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich Prom. Udział w nim wezmą rzecznicy prasowi oraz pracownicy biur promocji uczelni z całej Polski.

Spotkanie odbywa się pod patronatem Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego

1. 13.00-13.45
Panel dyskusyjny: Skuteczna komunikacja na uczelniach w czasie pandemii. Czy warto wypracować środowiskowe rekomendacje?

Dzielimy się wspólnie doświadczeniami i dobrymi praktykami. Dyskutujemy o tym, co jeszcze przed nami. W panelu udział wezmą znakomici eksperci:
- Radosław Aksamit – kierownik Centrum Edukacji Medialnej Uniwersytetu Śląskiego
- prof. Arnold Kłonczyński – prorektor ds. studentów i jakości kształcenia Uniwersytetu Gdańskiego, przewodniczący zespołu kryzysowego związanego z organizacją pracy na uczelni w czasie pandemii
- Anna Rolczak – dyrektor Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego
- dr Joanna Śliwińska – rzeczniczka prasowa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
- dr Wojciech Zalewski – kanclerz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
- moderacja – dr Beata Czechowska-Derkacz

1. 14.00-14.10 – przerwa

1. 14.10-15.00
Warsztat: Jak przetrwać dymisję rektora. O kryzysach i kryzysikach

Prowadzenie: dr Beata Czechowska-Derkacz, była rzeczniczka Uniwersytetu Gdańskiego, specjalista PR ds. promocji nauki na UG. Podzielę się  doświadczeniem trudnych kryzysów i możliwości radzenia sobie z nimi. Będziemy rozmawiać i, mam nadzieję, trochę się spierać.

Spotkanie jest adresowane do pracowników Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Data publikacji: czwartek, 25. luty 2021 - 14:40; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 26. luty 2021 - 14:13; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny