Nagroda dla studentki p. Kingi Wasilewskiej

Z radością informujemy, że nasza studentka Pani Kinga Wasilewska z programem przygotowanym dla TVP Bydgoszcz Spiszmy się jak na rolników przystało! zwyciężyła w kategorii Finanse osobiste i edukacja ekonomiczna w konkursie im. Władysława Grabskiego. To już osiemnasta edycja konkursu, w którym Narodowy Bank Polski przyznaje nagrody najlepszym dziennikarzom ekonomicznym. Wyróżnienia otrzymują autorzy i redakcje, które w przystępny i zrozumiały sposób potrafią wyjaśnić skomplikowane zagadnienia ze świata gospodarki, a do tego przyczyniają się do podnoszenia poziomu wiedzy ekonomicznej Polaków.

Kapituła pod przewodnictwem prof. Adama Budnikowskiego zwróciła uwagę na walory edukacyjne programu Spiszmy się jak na rolników przystało!, jak również promowanie osiągnięć polskiego rolnictwa oraz wizerunku współczesnego gospodarza.

Więcej informacji o konkursie i laureatach można znaleźć pod linkiem:

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: piątek, 18. Grudzień 2020 - 12:23; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 18. Grudzień 2020 - 12:24; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny