fbpx "Diagnostyka psychologiczna" - ruszyła rekrutacja na nową edycję studiów | Wydział Nauk Społecznych

"Diagnostyka psychologiczna" - ruszyła rekrutacja na nową edycję studiów

baner_diagnostyka

Ruszyła rekrutacja na nową edycję Diagnostyki psychologicznej

DLACZEGO Diagnostyka psychologiczna NA UG?

Nasze studia do duża porcja konkretnej wiedzy i umiejetności z zakresu diagnozowania w obszarze psychologii edukacji, klinicznej i zdrowia oraz neuropsychologii klinicznej. Trzysemestralny program studiów obejmuje zagadnienia związane z diagnostyką psychologiczną na każdym poziomie rozwoju (od małych dzieci po wiek starszy), zarówno osób zdrowych, jak i z różnymi schorzeniami, zaburzeniami, problemami klinicznymi.

TERMINY I ETAPY REKRUTACJI

• Rejestracja w IRK: od dnia 13.07.2020 r. do dnia 01.10.2020 r.
  • Dostarczanie dokumentów rekrutacyjnych: od dnia 13.07.2020 r. do dnia 05.10.2020 r.
  • Ogłoszenie listy osób wstępnie przyjętych: w dniu 15.10.2020 r.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń.

środa, 15 lipca 2020 roku, 9:33