WYBORY DO RAD DYSCYPLIN NAUKOWYCH - VI 2020

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Uczelniana Komisja Wyborcza Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza wybory do rad dyscyplin naukowych Uniwersytetu Gdańskiego na kadencję 2020-2024

Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez wypełnienie oświadczenia kandydata na członka rady dyscypliny naukowej i przesłanie go do Biura Organizacji i Legislacji UG do 19 czerwca 2020 r.

Głosowanie odbędzie się w aplikacji MS Teams (Zespoły właściwe dla jednostki i grupy pracowników) z wykorzystaniem MS Forms
26 czerwca 2020 r. w godz. 10:00 – 13:00

Link z zaproszeniem do Zespołu oraz informacje o kandydatach będą dostępne dla osób uprawnionych do głosowania po zalogowaniu się do aplikacji MS Teams (w ramach indywidualnego, imiennego konta pracowniczego w usłudze Office 365); oddawanie głosów będzie możliwe tylko z poziomu aplikacji MS Teams.

Jeżeli w głosowaniu w powyższym terminie weźmie udział mniej niż 50% uprawnionych do głosowania, 26 czerwca odbędzie się głosowanie w drugim terminie w godz. 14:00 – 17:00 – w takim samym trybie i formie jak głosowanie w pierwszym terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania. Głosy oddane w pierwszym terminie, nie zostaną uwzględnione przy obliczaniu głosów i ustalaniu wyniku wyborów przeprowadzonych w drugim terminie.

Uczelnianej Komisji Wyborczej

/-/

dr hab. Mariusz Bogusz
profesor Uniwersytetu Gdańskiego