Zajęcia dydaktyczne wstrzymane do odwołania - decyzja Rektora UG

Zgodnie z zarządzeniem Rektora Uniwersytetu Gdańskiego z dnia 10 marca 2020 roku w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19:

1. Wszystkie zajęcia dydaktyczne prowadzone na Uniwersytecie Gdańskim zostają wstrzymane do odwołania.
  2. Zamyka się do odwołania czytelnie Biblioteki Głównej oraz bibliotek specjalistycznych.
  3. Zawiesza się do odwołania wszelkie wydarzenia naukowe, sportowe i artystyczne organizowane na terenie Uniwersytetu Gdańskiego.

Ponadto:

1. Wstrzymuje się do odwołania wszelkie wyjazdy pracowników, studentów i doktorantów Uniwersytetu Gdańskiego oraz przyjazdy do Uniwersytetu Gdańskiego gości z zagranicy.

2. Wstrzymuje się zakwaterowanie nowych osób w domach studenckich i wprowadza zakaz odwiedzin przez gości zewnętrznych.

Apelujemy o ścisłe przestrzeganie postanowień zarządzenia. Pełna treść zarządzenia tutaj.

Data publikacji: wtorek, 10. Marzec 2020 - 21:50; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 11. Marzec 2020 - 11:46; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz