Instytut Psychologii UG i Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne zapraszają na transmisję wykładu Pani Aliny Schellekes „Kiedy czas się zatrzymał. Refleksje na temat doświadczenia czasu w pierwotnych stanach psychicznych”.

Transmisja wykładu odbędzie się w najbliższą sobotę 16.02.2019 o godz. 10.30 s auli S204.

Osoby zainteresowane uczestniczeniem w wykładzie proszone są o zgłoszenie się do sekretariatu Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego za pośrednictwem maila ptpa@psychoanaliza.org.pl w celu otrzymania polskiego tłumaczenia tekstu Aliny Schellekes.

Alina Schellekes jest specjalistką psychologii klinicznej, analityczką szkoleniową i superwizorką Izraelskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego. Uczy i superwizuje w Izraelskim Towarzystwie Psychoanalitycznym oraz w Programie Psychoterapii Sackler School of Medicine na Uniwersytecie w Tel Avivie, gdzie jest kierowniczką specjalizacji „Pierwotne  stany umysłu”, która dzięki jej inicjatywie została utworzona w 2007 r.
Pracuje jako specjalistka psychologii klinicznej w Brill Mental Health Center w Ramat Chen w Tel Avivie oraz w prywatnej praktyce w Kirjat Ono.
Jej główne zainteresowania, widoczne w jej publikacjach oraz w nauczaniu, skupiają się na pierwotnych stanach umysłu, pustce istnienia, niereprezentowanych stanach umysłu, hipochondrii, stanach psychosomatycznych, śnieniu na jawie, koncepcji podwójnego i nadmiarze terapeutycznym.

Data publikacji: poniedziałek, 11. luty 2019 - 13:44; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. luty 2019 - 13:44; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny