Debaty o uniwersytecie – wykład dr. Jarosława Jendzy 25.01.2019

W najbliższy piątek 25 stycznia o godzinie 17 w sali C213-214 na Wydziale Nauk Społecznych UG odbędzie się wykład dr. Jarosława Jendzy z Instytutu Pedagogiki UG pt. Uniwersytet jako spotkanie. Wyniki badań fenomenograficznych na temat doświadczania akademii przez pracowników naukowych.

Dr Jarosław Jendza od lat zajmuje się badaniem uniwersytetu za pomocą różnych metod, a szczególnie specjalizuje się w przedstawianiu perspektywy doświadczeń osób w nim zatrudnionych. Jest autorem szeregu artykułów na ten temat, m.in.: Ciemne i jasne metafory dialogowania w uniwersytecie, Pozycjonowanie studentów w narracjach pracowników naukowo-dydaktycznych uniwersytetu jako kontekst dla refleksji nad dydaktyczną funkcją szkoły wyższej, Metafory w badaniach edukacyjnych, Tutoring w uniwersytecie, The troubadours of knowledge and development for contextualised university oraz książki, która wkrótce ukaże się w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie.

Jarosław Jendza

Data publikacji: poniedziałek, 21. Styczeń 2019 - 14:59; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 21. Styczeń 2019 - 15:03; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz