fbpx Promocja dla studentów! Bilety do teatru na studencką kieszeń | Wydział Nauk Społecznych

Promocja dla studentów! Bilety do teatru na studencką kieszeń

Szanowni Studenci,

Teatr Wybrzeże przygotował promocję dla studentów. Niżej fragment zaproszenia przedstawicielki Teatru z informacjąo zasadach rezerwacji biletów na promocyjnych zasadach. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

"Zapraszamy do rozpoczęcia Nowego Roku z mocnym postanowieniem odwiedzenia Teatru. Żeby to ułatwić przygotowaliśmy promocję na studencką kieszeń na styczniowe pokazy znakomitego i wielokrotnie nagradzanego spektaklu BRONIEWSKI! Wystarczy podać hasło STUDENT W TEATRZE. Promocja dostępna w kasach biletowych oraz w sprzedaży online na stronie www.bilety.teatrwybrzeze.pl (wystarczy wybrać bilety normalne i wpisać hasło w polu „wpisz tutaj kod rabatowy”). Jedna osoba może zakupić maksymalnie 4 bilety promocyjne.

Radosław Paczocha

BRONIEWSKI

reż. Adam Orzechowski

15 stycznia, wtorek, godz. 19:00 Duża Scena, Gdańsk

16 stycznia, środa, godz. 19:00 Duża Scena, Gdańsk

Sztuka młodego polskiego autora, uznanego i nagradzanego, nieźle już na Wybrzeżu zadomowionego. Epizody z fascynującej biografii wybitnego poety, nierozerwalnie związane ze sporym fragmentem dwudziestowiecznej historii Polski. Nieoczywista analiza często niekonwencjonalnych zachowań tego, jak sam o sobie mówił „Polaka, katolika, alkoholika" pozwala autorowi raz jeszcze przyjrzeć się przełomowym wydarzeniom kształtującym naszą międzywojenną i powojenną rzeczywistość. Próba zrozumienia wewnętrznych pęknięć Broniewskiego, jego wyborów i postawy po drugiej wojnie światowej, jego konszachty w władcami PRL oraz sławienie Stalina, którego był przecież przez półtora roku więźniem na tle jego młodzieńczych zasług w walce o niepodległość Polski u boku Piłsudskiego, żołnierskiej odwagi, jaką wtedy okazał, staje się zarazem zbiorowym portretem całego polskiego pokolenia naszych zawiedzionych, uwiedzionych i oszukanych rodaków.

Więcej informacji na: https://www.teatrwybrzeze.pl/spektakle/broniewski

Do zobaczenia w Teatrze Wybrzeże!"

środa, 9 stycznia 2019 roku, 10:58