studenckie życie

Majówka UG 24 maja - czekamy na Wasze pomysły do 6 maja!

Ostatnia modyfikacja: środa, 24 Kwiecień, 2024 - 15:27

Już 24 maja odbędzie się kolejna edycja „Majówki z UG”. W minionych latach studenci, doktoranci, pracownicy a także dzieci, młodzież i ich opiekunowie, korzystali z różnych atrakcji - od występów artystycznych, przez loterie, po dmuchańce, malowanie buziek czy słodkie i wytrawne poczęstunki.

W tym roku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG chce również Was zaangażować w organizację tego wydarzenia, dlatego czekamy na Wasze pomysły!

Piątkowe konsultacje Rady Samorządu Studentów WNS

Ostatnia modyfikacja: piątek, 23 luty, 2024 - 13:55

Cześć!

Tak jak informowaliśmy w trakcie sesji – kontynuujemy spotkania z Radą Samorządu Studentów!

Jeśli macie jakieś problemy związane ze studiowaniem, potrzebujecie porady czy macie pomysł na wydarzenie na Wydziale to zapraszamy na spotkanie! Możecie przyjść z każdą sprawą!
Będziemy dostępni co tydzień w piątek w godzinach 10:00-11:00 na Teamsie (link poniżej)!

Rekrutacja do zespołu Enactus UG przy Kole Naukowym Studentów Pracy Socjalnej

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 16 Październik, 2023 - 10:00

Szanowna Studentko! Szanowny Studencie!

Serdecznie zapraszamy Cię do współtworzenia studenckiego zespołu Enactus na Uniwersytecie Gdańskim. Aktywność zespołu skupia się na tworzeniu projektów społecznych, mających na celu poprawę jakości życia oraz zrównoważony rozwój społeczności lokalnych. 

Członkowie zespołu Enactus przygotowując projekty uczestniczą w szkoleniach, konferencjach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym w ramach, których poszerzają swoją wiedzę o zarządzaniu projektami, zdobywają kompetencje biznesowe i nawiązują nowe znajomości.