Akcja promująca wiedzę o chorobach psychicznych - 5 XII 2018

Dyrektor Instytutu Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa oraz studenci socjologii organizują akcję promującą wiedzę o chorobach psychicznych i zwiększająca akceptację osób chorych w społeczeństwie.

W budynku WNS na poziomie 200 zorganizowana jest wystawa prac osób chorych oraz studentów ASP włączonych w akcję "Odmień swoją głowę".

W środę 5 grudnia w sali S207 o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie z psychoterapeutą, specjalistą psychiatrii Romanem Ludkiewiczem oraz z osobami doświadczonymi chorobą psychiczną. Obiecujemy ciekawe opowieści i szansę na zmianę spojrzenia na ten stary problem!

Zapraszamy studentów i pracowników UG!

Data publikacji: piątek, 30. Listopad 2018 - 11:57; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 30. Listopad 2018 - 12:13; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz