Konferencja „Psychika a dietetyka” - zaproszenie dla studentów i doktorantów

Studenckie Koło Naukowe Dietetyki przy Zakładzie Żywienia Klinicznego i Diagnostyki Gastroenterologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi wraz z agencją eventową eletive sp. z o.o. zapraszają na III Ogólnopolską Konferencję „Psychika a Dietetyka”, która odbędzie się 23-24 marca 2019 roku w Centrum Kształcenia Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.

Konferencja powstała z myślą stworzenia miejsca pozwalającego na wymianę wiedzy i spostrzeżeń badawczych w tematyce żywieniowej ze szczególnym uwzględnieniem oddziaływań spożywanego pokarmu na stan fizyczny i psychiczny. Tegoroczne tematy traktują m.in. o związku między IBS, tryptofanem a serotoniną, interakcjami między lekami psychotropowymi a żywnością, czy neurotransmiterach wpływających na zwiększenie się stężenie serotoniny i dopaminy w OUN.

Zachęcamy studentów i doktorantów do czynnego udziału w wydarzeniu poprzez uczestnictwo w sesji wykładowej bądź przygotowanie posterów, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji. Zakres tematyczny wraz z wytycznymi są dostępne na stronie:

Prace można zgłaszać do 25 listopada 2018 roku włącznie.
Załącznik Rozmiar
Zaproszenie na konferencję 179.08 KB

Data publikacji: czwartek, 15. Listopad 2018 - 14:45; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Listopad 2018 - 14:46; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny