fbpx Bezpłatny warsztat „Social Hierarchy and Privilege: Social Sensitivity Training” | Wydział Nauk Społecznych

Zapraszamy studentów i doktorantów na bezpłatny warsztat „Social Hierarchy and Privilege: Social Sensitivity Training” prowadzony przez dr Monikę Kovacs z Eötvös Loránd University Budapest w ramach Konferencji Psychologia-Konsumpcja-Jakość Życia.

Data warsztatu: 22 września, godz. 9.00-17.00.

Więcej informacji o tematyce spotkania znajduje się na stronie konferencji: www.konsumpcja.ug.edu.pl w AKTUALNOŚCIACH.

Zapisy poprzez e-mail: psymzp@ug.edu.pl - poprzednio podany e-mail nie działa, prosimy o ponowny zapis do 21.09. do godz. 12.00.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

wtorek, 20 września 2016 roku, 11:15