fbpx Wykład Leona Kleimberga "Kompleks Edypa w kryzysie wieku średniego" | Wydział Nauk Społecznych

Wykład Leona Kleimberga "Kompleks Edypa w kryzysie wieku średniego"

Instytut Psychologii UG wraz z Polskim Towarzystwem Psychoanalitycznym zaprasza Studentów i Pracowników WNS na wykład Leona Kleimberga "Kompleks Edypa w kryzysie wieku średniego" w sobotę, 25 kwietnia 2015 roku o godz. 17 w auli S204.

Leon Kleimberg jest psychoanalitykiem szkoleniowym i superwizorem Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, a także wykładowcą w Klinice Tavistock i na University College London. Jest także autorem licznych publikacji na temat psychoanalizy i twórczości, psychoanalizy i psychopatologii oraz psychoanalizy i sportu.

środa, 22 kwietnia 2015 roku, 12:25