Plebiscyt na najlepszą książkę psychologiczną.

PLEBISCYT: NAJLEPSZE I NAJPOPULARNIEJSZE KSIĄŻKI PSYCHOLOGICZNE

Głosowanie, w którym wybierana jest najpopularniejsza książka psychologiczna roku, trwa od 1 do 22 września. Naprawdę warto wziąć w nim udział.

Do VI edycji Nagrody Teofrasta wydawcy oraz wyższe uczelnie zgłosili 53 pozycje książkowe. Co roku nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach: najlepsza psychologiczna książka naukowa, najlepsza psychologiczna książka popularnonaukowa oraz najpopularniejsza książka psychologiczna, wybierana w plebiscycie Czytelników „Charakterów”. Głosowanie na najpopularniejszą książkę trwa od 1 do 22 września i odbywa się za pośrednictwem strony internetowej http://www.nagrodateofrasta.eu/glosowanie/2014/, gdzie znajduje się pełna lista zgłoszonych książek wraz z ich opisami. Każdy z uczestników plebiscytu może oddać głos na najbardziej wartościową według niego pozycję. Wśród głosujących zostaną rozlosowane wspaniałe nagrody: dwa zaproszenia na trzydniowy, pełen atrakcji pobyt nad morzem dla dwóch osób w ośrodku „Panorama Morska” w Jarosławcu, prenumerata „Charakterów” oraz ciekawe publikacje książkowe. Laureatem plebiscytu zostanie autor, który uzyska największą liczbę głosów. Wszystkie zgłoszone książki są też poddawane ocenie Konsylium Doktorów, w którego skład w tym roku wchodzi siedmiu ekspertów: dr hab. Michał Bilewicz, dr Ewa Gruszczyńska, dr hab. Michał Harciarek, dr hab. Mariola Łaguna, dr Wojciech Dragan, dr Sylwia Bedyńska oraz dr Małgorzata Puchalska-Wasyl. Spośród tytułów nominowanych przez Konsylium, redakcja „Charakterów” wybiera zwycięzców. Laureatów Nagrody Teofrasta, a także tytuły najlepszej psychologicznej książki naukowej, popularnonaukowej oraz najpopularniejszej książki psychologicznej poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się już 16 października w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie.

Link do strony głosowania w plebiscycie Nagrody Teofrasta:

Data publikacji: czwartek, 4. Wrzesień 2014 - 13:20; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 4. Wrzesień 2014 - 13:20; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny