Socjolożki i socjologowie z Francji i Poznania na WNS - praca nad książką “Reconfiguring Relations in the Empty Nest Phase. Those Who Leave and Those Who Stay”

W dniach 13.06 - 17.06 Uniwersytet Gdański gościł socjolożki i socjologów z Francji i Poznania. W tych dniach francusko-polski zespół badawczy pracował nad nadchodzącą książką “Reconfiguring Relations in the Empty Nest Phase. Those Who Leave and Those Who Stay”, która powstaje w ramach projektu o pustym gnieździe, koordynowanym przez dr Magdalenę Żadkowską. W warsztatach projektowych uczestniczyli:

z CERLIS Université de Paris: prof. Francois de Singly, prof. Christophe Giraud, Sophie David Goretta, Cyrano Andre--Vieille;

z Université de Rennes 1: prof. Emmanuelle Maunaye

z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu: dr Marta Skowrońska, dr Filip Schmidt, Marianna Kostecka;

z Uniwersytetu Gdańskiego: dr Magdalena Żadkowska, dr Magdalena Gajewska, dr Bogna Dowgiałło, Magdalena Herzberg-Kurasz (Szkoła Doktorska), dr hab. Radosław Kossakowski, dr hab. Dorota Rancew-Sikora, dr hab. Natasza Kosakowska-Berezecka.

Pomysłami o książce dzieliliśmy się nie tylko w salach akademickich ale też przy kawie w nowo powstałej księgarnio-kawiarni Z Książką i Kawą  na Uniwersytecie Gdańskim.

Data publikacji: wtorek, 21. Czerwiec 2022 - 14:16; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Czerwiec 2022 - 14:16; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz