Wyrzuty jedzenia wobec sumienia – reportaż w Radiu MORS

Zapraszamy do wysłuchania reportażu radiowego pt. Wyrzuty jedzenia wobec sumienia na temat freeganizmu.

11 czerwca br. (sobota), godz. 17.00 Radio MORS UG

Link do radia:

Wyrzucanie jedzenia kontra szukanie go w śmietnikach. Konsumpcjonizm kontra kultura szacunku i dzielenia się. Nowa moda czy odpowiedzialność? Konieczność czy troska o wspólne dobro?

Autorki reportażu, Kamila Fabianowicz i Natalia Kołodziej, studentki kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim, szukają odpowiedzi na ważne dziś i aktualne pytania, dotyczące powszechnej kultury konsumpcjonizmu i próby prowadzenia radyklanie odmiennego stylu życia.

Reportaż powstał w ramach seminarium projektowego prowadzonego przez dr Beatę Czechowską-Derkacz z Instytutu Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego. Współpraca w zakresie realizacji dźwięku – Karolina Gleinert z Radia MORS UG.

Materiału będzie można wysłuchać powtórnie 13 czerwca br. (poniedziałek) o godz. 8.00 oraz 14 czerwca br. (wtorek) o godz. 19.00.

Do usłyszenia w Radiu MORS!

Data publikacji: piątek, 10. Czerwiec 2022 - 10:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 10. Czerwiec 2022 - 11:32; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz