Zasady pracy Dziekanatu Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w związku z wejściem Gdańska do "czerwonej strefy".

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
2020-10-19
Szanowni Studenci i Doktoranci,

w związku z wejściem Gdańska do "czerwonej strefy" oraz wprowadzeniem nowych obostrzeń, od soboty 17 października 2020 roku Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych prowadzi obsługę stacjonarną wyłącznie dla studentów I - go roku, jedynie w zakresie odbioru legitymacji studenckiej.

NIE BĘDĄ PRZEDŁUŻANE LEGITUMACJE STUDENTÓW wyższych roczników, które to od 01 października 2020 r. (mija okres obowiązywania ustaw „covidowych”) zachowują ważność jeszcze przez 60 dni.

Umowy należy wrzucać (w zamkniętej kopercie) do przezroczystej skrzyni znajdującej się na parterze, bezpośrednio po wejściu do budynku Wydziału, na lewo od dyżurki Straży Uniwersyteckiej.

Wszelkie podania i wnioski można przesyłać za pośrednictwem operatora pocztowego, pocztą elektroniczną lub wrzucać (w zamkniętej kopercie) do przezroczystej skrzyni znajdującej się na parterze, bezpośrednio po wejściu do budynku Wydziału, na lewo od dyżurki Straży Uniwersyteckiej.

Jedynie w wyjątkowych sytuacjach i wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu z pracownikiem Dziekanatu WNS prowadzącym kierunek dopuszcza się kontakt osobisty w wyznaczonym dniu oraz o określonej godzinie.

Maseczka ochronna oraz własny długopis obowiązkowe.

O wszelkich zmianach będą Państwo informowani na bieżąco.

Data publikacji: poniedziałek, 19 Październik, 2020 - 07:26; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19 Październik, 2020 - 07:26; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny