SEA-EU

Multiplier Event projektu SEA-EU DOC: ‘Doctorate of tomorrow: How to achieve success in non-academic sector?’

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 16 Marzec, 2023 - 11:43

W gościnnych progach Instytutu Oceanografii, Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego odbyło się spotkanie podsumowujące prace zadania 1 projektu SEA-EU DOC: ‘Beyond academia: broadening the career horizons of doctoral students in marine and maritime sciences in Europe’. Projekt jest  realizowany w ramach akcji Partnerstwa strategicznego na rzecz szkolnictwa wyższego Programu Erasmus+  w konsorcjum Europejskiego Uniwersytetu Nadmorskiego SEA-EU. Uniwersytet Gdański koordynuje prace nad zadaniem 1.

Kursy języka francuskiego w ramach SEA-EU

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 12 Grudzień, 2022 - 14:14

Zachęcamy do skorzystania z kursów językowych SEA-EU! Do udziału w zajęciach online zapraszamy wszystkich studentów i pracowników Uniwersytet Gdański pragnących kontynuować naukę języka francuskiego.

Lektorzy z Uniwersytetu Zachodniej Bretanii w Breście przygotowali dwa kursy:
– na poziomie A2.1 odbywający się w terminie 9-20.02.2023 (rejestracja do 3 stycznia)
– na poziomie A2.2 odbywający się w terminie 27.03-12.04.2023 (rejestracja do 13 marca)

SEA EU: WEBINARY DLA MŁODYCH BADACZY. ZAPRASZAMY!

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 7 Listopad, 2022 - 08:52

Europejski Uniwersytet Nadmorski (SEA-EU) w ramach projektu ReSEArch-EU zaprasza na kolejne webinary dla młodych badaczy w ramach Spin-Off Competence Lab - wirtualnego programu szkoleniowego mającego na celu zwiększenie umiejętności naukowców z uczelni SEA-EU w zakresie rozwoju inicjatyw przedsiębiorczych opartych na ich dziedzinach i projektach badawczych.

SEA-EU - spotkanie informacyjne dotyczące internetowej platformy MOOCs (27 października)

Ostatnia modyfikacja: środa, 26 Październik, 2022 - 15:04

Już 27 października zapraszamy na pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące internetowej platformy MOOCs, na której znajdziecie szereg kursów edukacyjnych poświęconych zrównoważonemu wykorzystywaniu oceanów. Kursy są skierowane głównie do studentów studiów licencjackich i ich wykładowców, ale z oferty mogą także skorzystać wszyscy zainteresowani taką tematyką --‍----‍-- Udział jest bezpłatny, wymagamy tylko rejestracji. Platforma jest dostępna przez całą dobę, a wszystkie dostarczone materiały edukacyjne można przerabiać we własnym tempie! --
Jakie tematy znajdziecie w ofercie?

Sea-EU: kurs amerykańskiego języka migowego

Ostatnia modyfikacja: środa, 26 Październik, 2022 - 10:48

W ofercie darmowych kursów językowych European University of the Seas SEA-EU pojawił się właśnie kurs amerykańskiego języka migowego. Lektorzy z naszej uczelni partnerskiej w Kilonii przybliżą uczestnikom podstawy wiedzy o języku migowym oraz jego zastosowania w pracy z niesłyszącymi. Kurs jest skierowany do całej społeczności akademickiej Uniwersytet Gdański . Wymaganiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

SEA-EU: warsztaty „Gdańsk as an important harbor city in the context of coastal living in the North and Baltic Sea” 18 listopada 2022

Ostatnia modyfikacja: piątek, 21 Październik, 2022 - 13:38

PL

W imieniu Instytutu Historii Morskiej im. Leibniza Niemieckiego Muzeum Morskiego mamy zaszczyt zaprosić na warsztaty pt. „Gdańsk as an important harbor city in the context of coastal living in the North and Baltic Sea”, które odbędą się 18 listopada 2022 roku w Muzeum Morskim w Gdańsku.