Pogotowie Sesyjne Parlamentu Studentów! Dyżury 7 dni w tygodniu!

Jeżeli uważasz, że w trakcie sesji niesprawiedliwie cię oceniono albo doszło do złamania przepisów Regulaminu Studiów odnośnie organizacji egzaminów i zaliczeń lub określonych w programach studiów zasad oceniania to wsparcie Parlamentu Studentów jest właśnie dla ciebie!

Pogotowie Sesyjne to inicjatywa, która będzie trwać podczas sesji. Studenci mogą zgłaszać Parlamentowi Studentów nieprawidłowości w organizacji i przeprowadzaniu egzaminów.

Dyżury będą się odbywały codziennie między 3 a 30 czerwca. Akcja ma na celu sprawdzenia zasadności takiego zgłoszenia oraz szybkie reagowanie na nieprzestrzeganie zasad organizacji egzaminów i zaliczeń obowiązujących w Uniwersytecie Gdańskim.

Aby powiadomić pogotowie, napisz na adres mailowy parlament.studentow@ug.edu.pl, a w temacie maila napisz POGOTOWIE SESYJNE”.

Data publikacji: środa, 5. Czerwiec 2024 - 16:45; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch Ostatnia zmiana: środa, 5. Czerwiec 2024 - 16:47; osoba wprowadzająca: Natalia Miloch