Rekrutacja na Studia Podyplomowe GIS - System Informacji Geograficznej

Pracownia Systemów Informacji Geograficznej - GIS Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza do uczestnictwa w studiach podyplomowych GIS - System Informacji Geograficznej, ze specjalnością "Analityk GIS". Nasza oferta to wyjątkowa okazja do rozwoju zawodowego oraz zdobycia unikalnych umiejętności.

Nasza oferta kierowana jest do osób, które pragną rozwijać się w dziedzinach związanych z planowaniem przestrzennym, zarządzaniem kryzysowym, kartografią, tworzeniem baz danych, analizami geoprzestrzennymi, środowiskowymi oraz wieloma innymi zagadnieniami z tematyki GIS. Program studiów przygotuje do pracy jako Analityk GIS, dostarczając nie tylko teoretycznej wiedzy, ale przede wszystkim praktycznych umiejętności korzystania z oprogramowania komercyjnego (ArcGIS, narzędzia ETL) i otwartego (QGIS, Python).

Zaktualizowany i atrakcyjny program studiów opiera się na 14 modułach, obejmujących 226 godzin zajęć dydaktycznych prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin świata biznesu (lotnictwo, energetyka, meteorologia, analiza danych) oraz nauczycieli akademickich. Ukończenie studiów pozwoli zdobyć kompetencje w zakresie geoinformatyki i uzyskać świadectwo Analityka GIS.

Zajęcia odbywają się w Gdańsku tylko w soboty i niedziele!

REKRUTACJA TRWA DO 20 września 2024, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Kontakt:

Kwestie merytoryczne i administracyjne: dr Maciej Markowski, e-mail maciej.markowski@ug.edu.pltelefon: +48 58 523 65 32

Obsługa administracyjna: mgr Zbigniew Trusewicz, email: zbigniew.trusewicz@ug.edu.pl , telefon: +48 58 523 65 22

Informacja o rekrutacji

Szczegóły w załączniku

Załącznik Rozmiar
Informacje-ulotka 143.75 KB

Data publikacji: środa, 4. Wrzesień 2024 - 09:48; osoba wprowadzająca: Katarzyna Marosz Ostatnia zmiana: środa, 4. Wrzesień 2024 - 09:56; osoba wprowadzająca: Katarzyna Marosz