II Edycja Kampanii o Prawach Autorskich organizowanej przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG: spotkania 25 kwietnia

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej zaprasza na spotkania, zorganizowane w ramach II edycji Kampanii o Prawach Autorskich.

W tym roku CASiD zaplanowało dwa spotkania. Pierwsze z nich „Ochrona praw autorskich w pracach licencjackich i magisterskich” odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 09:00 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Auli WZ. Prelegentami będą: dr Paweł Petasz, rzecznik dyscyplinarny ds. studentów i doktorantów UG, oraz dr hab. Krzysztof Najman, prof. UG, prodziekan ds. studenckich i kształcenia WZR UG.

Drugie spotkanie zaplanowano również na 24 kwietnia. O godzinie 13:00 w sali S205 Wydziału Nauk Społecznych UG wraz z dr Pawłem Petaszem, Rzecznikiem Dyscyplinarnym Ds. Studentów i Doktorantów UG, oraz Panią Agnieszką Grajek z Centrum Informatycznego organizatorzy poruszą temat „Przestrzeganie praw autorskich".

Serdecznie zapraszamy!

 

Opracowano na podstawie informacji przesłanej przez CASiD

Plakat

 

Załącznik
Załącznik Rozmiar
Plakat 4.29 MB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 17. Kwiecień 2024 - 10:22; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 17. Kwiecień 2024 - 10:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz