Blended Intensive Program (BIP) w ramach SEA-EU

Pięcioro Studentów zrekrutowanych z I roku MSU Gospodarki Przestrzennej zakwalifikowało się do odbycia kursu Blended Intensive Program (BIP) w ramach SEA-EU, którego głównym organizatorem jest Nord University w Bodo (Norwegia), a partnerami Uniwersytet Maltański i Uniwersytet Gdański. Edukacja na rzecz zrównoważonego rozwoju na wybrzeżu Społeczności omawia zasady edukacji dla zrównoważonego rozwój oraz edukację ekologiczną. Poprzez innowacyjne formy uczenia się i nauczania, łącznie z wykorzystaniem współpracy online, uczestnicy będą mieli możliwość studiować rzeczywiste wyzwania polityki w zakresie zrównoważonego rozwoju i praktyk mających wpływ na społeczności przybrzeżne.W dniach 22-26 kwietnia trwa część wstępna online, gdzie Studenci odbywają zajęcia z prowadzącymi z trzech uczelni. 21 kwietnia nastąpi wyjazd do Norwegii do miejscowości Nesna, w której mieści się baza Nord University, gdzie odbędą się warsztaty. Powrót  do Gdańska planowany jest na 27 kwietnia .

Data publikacji: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 09:33; osoba wprowadzająca: Katarzyna Marosz Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Kwiecień 2024 - 09:34; osoba wprowadzająca: Katarzyna Marosz